Forum and Costume Controls

FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups  medals.php?sid=170a57cd32a19eefd442247077b9f012Medals   RegisterRegister   ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in

REMINDER: Do not change your e-mail address yourself. Please read this first for why.

BCO Q&A: Answers from Krzysztof Nowakowski (GrafZero)

Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Rebel Legion Forum Index -> Rebel Bases Europe -> Eagle Base -> Eagle Base Archive
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Suzijedi (Suzanne Stelling)
LCJ Support Staff
LCJ Support Staff

Medals: 13 (View more...)
TFA LFL Red Carpet World Premiere (Amount: 1)

PostPosted: Sun Feb 16, 2014 5:39 pm    Post subject: BCO Q&A: Answers from Krzysztof Nowakowski (GrafZero) Reply with quote

Krzysztof "GrafZero" Nowakowski.

Only Krzysztof to post in this thread.
RL Photoshop Team
Rebel Legion UK
501st UK Garrison #4696
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
GrafZero ()
Active Legion Member

Medals: None

PostPosted: Tue Feb 18, 2014 8:48 pm    Post subject: Reply with quote

VISSAN

Nazywam się Krzysztof Nowakowski większość mnie zna jako GrafZero. W EB od 2012 roku.
Zgodziłem się na CO ponieważ wytypowały mnie dwie osoby ( nie wiem zresztą dlaczego) ,a że Szwagier nie ma godnego siebie kontrkandydata postanowiłem więc wystartować w wyborach.

Myślę że rola CO została ostatnio wyjaśniona.
Jeżeli nadal się upierasz aby wyjaśnić kwestię wioski zamierzam poddać tę kwestię głosowaniu.
Jeżeli większość będzie chciało kontynuować temat, wówczas się zastanowimy co z tym problemem zrobić.
Napisałem "większość " choć w rzeczywistości na temacie zależy tylko kilku osobą a reszta ma z tego niezłą bekę.
To samo dotyczy innych kontrowersyjnych spraw.

Nie zamierzam zapobiegać zawyżaniu zwrotów ponieważ nie mam na to wpływu kto, ile deklaruje.
Jedyny schemat jaki przychodzi mi do głowy to zdrowy rozsądek. Nie mówię tu o różnicy 10-20zł.
Propozycja Falcona jest do wspólnego omówienia.

Również ze zdrowym rozsądkiem i każde komercyjne imprezy są do każdorazowego wspólnego omówienia. Osobiście jestem przeciwny braniu udziału w takich imprezach.
O ile dobrze pamiętam Mary powiedziała, że dana firma kontaktuje się z nią ,a ona wskazuje kogo mogą zatrudnić na danym terenie. Chyba wypowiedź była jasna?

Czyżby ostatni remanent był nieskuteczny?
Do wspólnego omówienia.

Przecież to oczywiste. EB to taki twór w którym kilkadziesiąt osób posiada repliki kostiumów zgodne z wytycznymi RL. I właśnie celem, sensem istnienia takiego tworu jest zrzeszać takie osoby.

Czy rozwinięcie oferty eventowej musi zaraz mieć wymiar finansowy (zwroty, noclegi , śniadanka)?
Przy jednych imprezach dostaniesz zwrot, a przy innych spanie pod stołem w szkole.
Oczywiście że jestem za rozwinięciem oferty ale nie z nastawieniem "Co dostanę w zamian?"

FAULFETT

Próbowałem przez to przebrnąć i w połowie nie rozumiem a w połowie nie wiem o co chodzi.
Jest tego dużo i pewnie dobrze że ktoś się tym zajął .
Będę szczery, nie mam pojęcia co można tam zmienić. Ale jeżeli Ty i Szwagier orientujecie się co jest grane to jesteśmy w domu.

Wasz zawsze pokojowo nastawiony GrafZero.
Back to top
View user's profile Send private message
GrafZero ()
Active Legion Member

PostPosted: Thu Feb 20, 2014 6:42 pm    Post subject: Reply with quote

XAV

1/
Rozumiem że nie masz tu na myśli aktualnie prowadzonych działań
informujących społeczeństwo o aktywności EB na forum czy FB,
ale bardziej rozbudowane działania propagandowe.
Pozwolę sobie zadać w takim razie pytania:
Co masz na myśli mówiąc o promowaniu EB?
Przed kim chcesz się promować?
Przed przyszłymi legionistami? Organizatorami eventów ?
Disneyem ? Do kogo chcesz dotrzeć?
Społeczeństwa ? Dzieci? Szpitali?
Jeżeli odpowiemy na te i inne pytania to wówczas możemy określić
kierunek promocji.
Cel- propaganda (działanie)- rezultat lub brak rezultatu.
A jaki mamy teraz cel? Oczywiście poza promowaniem marki SW,
dobrą zabawą czy też pomocą charytatywną.
Pozostawiam to pytanie o cel EB otwarte.
Ale jeżeli Xav masz jakiś pomysł jak poprawić wizerunek czy promocję
EB jako przyszły CO zapewniam ci stanowisko Ministra Propagandy.

2/ Stoisko widziałbym jak te które były na Celebration, ale na to trzeba mieć pieniądze, chęci i determinację. Mam nadzieję że chociaż powstanie ścianka bez waśni , kłótni i pretensji.
Back to top
LCJ Support Staff
LCJ Support Staff

Rebels 4 Japan (Amount: 1)

PostPosted: Sun Feb 23, 2014 8:04 pm    Post subject: Reply with quote

The Questions phase ends Saturday, February 22nd, at 11:59pm GMT, while answers may continue until Monday, February 24th, at 11:59pm GMT
RL Photoshop Team
Rebel Legion UK
501st UK Garrison #4696
Back to top
GrafZero ()
Active Legion Member

PostPosted: Sun Feb 23, 2014 9:30 pm    Post subject: Reply with quote

13

Aniu, żadne działania, pomysły w tej kwestii nie przyniosą rezultatu z mojej strony czy kogokolwiek. Zawsze ktoś będzie się żarł a reszta będzie się dobrze bawić. Tak było , tak jest i tak będzie i proponuje się z tym pogodzić.
Zbyt duży konflikt interesów tu występuje oraz zbyt wiele wzajemnych antypatii. Dobrze by było aby te sprawy były załatwiane prywatnie co pozwoliłoby nie zajmować się błahostkami, ale niestety wiemy że tak nie będzie.

Będę tylko koordynatorem wspólnie podjętych decyzji. Nie zamierzam o niczym decydować, a w przypadku sprzeciwu części członków zawsze można zrobić głosowanie.
Na ignorancje nie ma rady, jak ktoś nie chce czegoś robić to przecież go nie zmuszę. Dlatego z góry uprzedzam, że nie zamierzam aktywować żadnych programów motywujących do troopowania czy to przy pomocy jakiś pinsów, główek, naklejek albo innych bzdetów, czy też bez nich.
Back to top
LCJ Support Staff
LCJ Support Staff

Gold Star (Amount: 3)

PostPosted: Tue Feb 25, 2014 10:48 am    Post subject: Reply with quote

Answers closed.
RL Photoshop Team
Rebel Legion UK
501st UK Garrison #4696
Back to top
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Rebel Legion Forum Index -> Rebel Bases Europe -> Eagle Base -> Eagle Base Archive All times are GMT
Page 1 of 1

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You can post calendar events in this forum
The Rebel Legion is a worldwide Star Wars costuming organization comprised of and operated by Star Wars fans. While not sponsored by Lucasfilm Ltd., it is Lucasfilm's preferred volunteer Rebel costuming group. Star Wars, its characters, costumes, and all associated items are the intellectual property of Lucasfilm. © 2018 Lucasfilm Ltd. & ™ All rights reserved. Used under authorization.